Малинський лісгосп АПК є дочірнім підприємством Житомирського облас-ного комунального агролісогосподарського об’єднання «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради. Розташоване в Малинському районі Житомир-ської області. Протяжність території з півночі на південь становить 42 км, а зі схо-ду на захід - 48 км. Головна садиба лісгоспу розміщена за адресою с. Малинів-ка Малинського району, вул. Молодіжна, 4.

Дочірнє підприємство «Малинський лісгосп АПК» було створено відповідно до розпорядження голови Малинської районної державної адміністрації № 265 від 13.06.2000 року на базі лісів колективних сільськогосподарських земель району. В його склад увійшло чотири лісництва.

Відповідно до правовстановлюючих документів на землю (державних актів), виготовлених у 2005 році, площа підприємства становить 24933,6 га. За інвента-ризацією земель лісового фонду, що була проведена у 2012 році площа лісгос-пу становить 24 934, 4 га. Для ефективного виконання робіт з охорони лісу, проведення рубок догляду за лісом та вивезення лісопродукції лісгосп має власний автопарк. На підприємстві також працює столярний цех, що забезпечує госпо-дарські потреби у будівельних матеріалах для ремонту приміщень, створення місць відпочинку в лісі та інших робіт, пов’язаних із діяльністю підприємства.