На кінець 2022 року колектив ДП «Малинський лісгосп АПК» налічував 174 співробітники. У тому числі лісової охорони – 70. Підприємство повністю забезпечене кваліфікованими кадрами. П’ятдесят відсотків фахівців мають вищу освіту за спеціальністю, решта – середню- спеціальну.

Спеціалісти ДП «Малинський лісгосп АПК» проходять навчання на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс», а також беруть участь у семінарах різного рівня з обміну передовим досвідом ведення лісового господарства.

Фахівці підприємства, відстежуючи сучасні тенденції у лісовій галузі, впроваджують новітні методи та засоби у різних напрямках господарювання. Увага приділяється безпеці життя – регулярно проводяться навчання та перевірки з дотримання техніки безпеки під час виконання робіт. Усі працівники забезпечені технікою та засобами для виконання своїх службових обов’язків, а також спецодягом для виконання робіт. Працівники лісової охорони отримують формений одяг відповідно до колективного  договору.

Штатні працівники підприємства користуються щорічною та додатковою оплачуваними відпустками, а також усіма соціальними пільгами, що передбачені трудовим законодавством та колективним договором. Серед працівників підприємства – 19 інвалідів різної категорії, 1 ліквідатор наслідків Чорнобильської катастрофи.