Forest Stewardship Council®(C-188597) являє собою міжнародну неприбуткову організацію, яка просовує незалежну і добровільну систему міжнародної сертифікації лісів, основним принципом якої є сприяння екологічно відповідальному, соціально зорієнтованому та економічно стійкому лісокористуванню та управлінню лісовими ресурсами. Щоб дізнатися більше, відвідайте вебсайт www.fsc.org. 

 

  ДП «Малинський лісгосп АПК» став утримувачем сертифікату відповідності ведення лісового господарства системі FSC у 2017 році за результатами проведення на підприємстві аудиту лісоуправління за системою FSC, під час якої оцінювали весь комплекс лісогосподарських та лісозаготівельних робіт.
Під час проведення ресертифікаційного аудиту, лісгосп підтвердив належний рівень дотримання Принципів і Критеріїв FSC сертифікації лісоуправління. У 2023 році з FSC укладено нову ліцензійну угоду (FSС – C188597) та отримано сертифікат LL-FM/COC-000001 відповідності ведення лісового господарства системі FSC. 
 FSC сертифіковане виробництво і ті, хто купує FSC сертифіковану продукцію, сприяють кращому управлінню лісами та їх збереженню в інтересах майбутніх поколінь. 
ДП «Малинський лісгосп АПК», ставши утримувачем сертифікату FSC з лісоуправління, бере на себе добровільні зобов’язання:
До уваги громадян!

На підприємстві розроблено "інструкцію з проведення консультаційних процедур та вирішення спорів." Всі громадяни можуть ознайомитися та надати свої зауваження та пропозиції на адресу підприємства с. Малинівка, вул. Молодіжна 4 або на електронну пошту malinapk@remove-this.ukr.net