Рекреаційні ділянки – спеціально створені об’єкти лісової інфраструктури, що призначені для відпочинку населення.  Працівниками підприємства  облаштовано більше двадцяти п’яти рекреацій з метою створити умови для дозвілля, максимально безпечні для людей та природи. Обираючи місця для облаштування відпочинкових об’єктів, враховано мальовничість місцевості, відвідуваність її населенням та пропозиції місцевих громад. На території кожної рекреації обладнано бесідки, вогнище або мангал, туалет, відведено місце збору сміття, а також встановлено наочність з ознайомчою інформацією про діяльність лісгоспу, роз’ясненнями щодо правил поводження з вогнем та відходами.

Рекреаційна ділянка «На узліссі»

Рекреаційна ділянка «На узліссі», що розташована у 60 кварталі Недашківського лісництва, є популярним місцем відпочинку жителів села Пиріжки. Тут збирається на окремі заходи місцева громада, відзначають родинні свята та нерідко проводять уроки природознавства для учнів місцевої школи.

Рекреаційна ділянка «Три ведмеді»

Рекреаційна ділянка «Три ведмеді»  облаштована в урочищі «Рокитняк», що у 58 кварталі Недашківського лісництва, між селами Пиріжки та Головки. Вона є традиційним місцем відпочинку місцевих жителів, а також подорожніх, адже розташована неподалік траси Київ-Ковель.

Рекреаційна ділянка «Лісова колиба»

Рекреаційна ділянка «Лісова колиба», що у 26 кварталі Привітнянського лісництва, розташована неподалік села Першотравневе. Бесідка побудована у стилі колиби. Простір для відпочинку огороджений плетеним тином. Естетично комплекс довершує штучний ставок (пожежна водойма), оточений березами.

Рекреаційна ділянка «Дубовий гай»

«Дубовий гай» - рекреаційна ділянка у 13 кварталі Привітнянського лісництва. Вона розташована обабіч автошляху Малин-Термахівка, майже на кордоні із Київською областю. Рекреацію було створено на звернення представників місцевої громади.

Місце відпочинку «Придорожній»

Місце відпочинку «Придорожній» облаштовано працівниками Малинського лісгоспу АПК вздовж траси «Малин-Житомир» поблизу села Нянівка. На локації створені умови для  виконання вимог протипожежної безпеки при перебуванні у лісі

Рекреаційний пункт "Горинь"
Рекреаційний пункт №3 розташований у 23 кварталі Ворсівського лісництва, що неподалік села Горинь. Місце для відпочинку облаштоване на березі мальовничого ставка під пишними кронами сосен. Тому тут прохолодно навіть у спеку.
Рекреаційна ділянка "Затишок"
Коли навколо затишно, стає спокійно й на душі. Можливо саме тому наші лісівники, створивши рекреаційну ділянку в урочищі В”юнище, назвали її «Затишком». Розташована у 29 кварталі Ворсівського лісництва.
Рекреаційна ділянка "Янівка"
Рекреаційна ділянка "Янівка" - для тих, хто відпочиває на природі великим дружнім колективом. Розташована у 63 кварталі Ворсівського лісництва, неподалік траси Т0607.