Знання про вибухонебезпечні предмети можуть врятувати життя!

Категорія: Новини підприємства
Про небезпеки, які несуть вибухонебезпечні залишки війни, сьогодні варто знати кожному! Саме тому працівники ДП «Малинський лісгосп АПК» серйозно поставилися до участі у занятті на цю тему. Тим більше, що значна частина лісових масивів підприємства підпала під зону бойових дій навесні 2022 року.

Заняття провели спеціалісти з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів Данської ради у справах біженців (DRC). Інструктори Роменська Світлана та Нездоймишев Олександр зустрілися із працівниками усіх підрозділів лісгоспу. У режимі діалогу поінформували про різні види вибухових пристроїв, правила поведінки на території, що може бути замінованою, а також розповіли про те, як діяти у разі виявлення боєприпасів, підозрілих та вочевидь небезпечних предметів. Фахівці DRC підкреслили важливість знань про вибухонебезпечні предмети саме для працівників лісу, адже ця робота наразі пов’язана із ризиком для життя. 
Кампанія DRC з інформування щодо поводження із вибухонебезпезпечними предметами фінансується Центром вирішення криз та здійснюється за підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції.
 
23.08.2023 14:32 давність новини: 41 дн.