УВАГА!!! Пожежонебезпечний період

Категорія: Оперативна інформація

ДП «Малинський лісгосп АПК» нагадує, що з 1 квітня розпочався пожежонебезпечний період. Слід пам’ятати – кожен недбало викинутий недопалок, чи розпалене багаття у непередбаченому для цього місці може призвести до виникнення пожежі, а отже і до непоправних втрат для навколишнього природного середовища. Як показує статистика, головною причиною виникнення лісових пожеж є порушення правил пожежної безпеки при поводженні з вогнем у місцях проведення робіт і відпочинку, а також використання несправної техніки при відвідуванні лісу.
Для профілактики виникнення лісових пожеж в межах підприємства проводиться комплекс профілактичних заходів: патрулювання лісових масивів, відеоспостереження, влаштування мінералізованих смуг та догляд за ними, облаштування рекреаційних ділянок – спеціалізованих місць відпочинку, встановлення шлагбаумів, аншлагів, тощо. 
На Великодні свята, традиційно, місцеве населення надає перевагу активному відпочинку на природі. ДП «Малинський лісгосп АПК» просить дотримуватися правил пожежної безпеки при поводженні з вогнем у лісі, розводити багаття лише у передбачених для цього місцях. Після відпочинку залишати ліс чистим та заливати чи засипати піском залишки осередків відкритого вогню. 
У разі виникнення неконтрольованої ситуації в лісі телефонуйте до лісгоспу за номером 0675373382 або на гарячу лінію 101!  Відпочивайте відповідально!
02.05.2024 09:17 давність новини: 45 дн.

Останні новини

10:27
Категорія: Новини підприємства
16:13
Категорія: Новини підприємства
16:06
Категорія: Новини підприємства
11:20
Категорія: Новини підприємства
15:46
Категорія: Новини підприємства