До лісокультурної кампанії-2024 готові

Категорія: Новини підприємства
Щоразу коли йдеться про лісовідновлення, ми розповідаємо вам й про посадковий матеріал з наших розсадників – сіянці лісоутворюючих порід. Їх підприємтво вирощує з розрахунку на потребу – залежно від площі цьогорічних зрубів, які необхідно засадити. Тож восени кожного року фахівці підприємства проводять інвентаризацію, аби впевнитися, що посадкового матеріалу буде достатньо для проведення лісокультурної кампанії.

Цього разу ми відкриємо вам наш маленький «секретик» ). Знаєте чому насадження виглядають, як причесані та вишикувані у ряди близнюки? – На виході деревина, отримана з ділянки, має бути з однаковими якісними характеристиками. Отже і посадковий матеріал має бути стандартним для певних умов зростання – не більше не менше! Тоді й насадження буде розвиватися рівномірно.
Отже за результатами цьогорічної інвентаризації для проведення лісокультурної кампанії ми маємо понад вісімсот тисяч СТАНДАРТНИХ сіянців: сім із половиною сотень тисяч – сосни звичайної, майже 50 тисяч – ялини європейської, понад 20 тисяч – дуба черешчатого та інших лісоутворюючих порід. Цього цілком достатньо, аби провести лісовідновлення на запланованих ділянках.
 
20.11.2023 15:46 давність новини: 184 дн.

Останні новини

09:17
Категорія: Оперативна інформація
10:27
Категорія: Новини підприємства
16:13
Категорія: Новини підприємства
16:06
Категорія: Новини підприємства
11:20
Категорія: Новини підприємства