Посилена охорона хвойних молодняків від незаконного вирубування  -  залишається невідємною частиною лісівничих заходів у ДП «Малинський лісгосп АПК» у передноворічний період.

   З цією метою на підприємстві створено рейдові групи з представників лісової охорони та складено графік їх чергувань спільно із працівниками Національної поліції. Завданням рейдових груп у передноворічний період є виявлення незаконних рубок у лісових масивах, а також  порушень правил реалізації новорічних дерев.

Нагадуємо, що самовільне рубання дерев є порушенням статті 65 КОДЕКСУ УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ «Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка», статті 246 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу», а також окремих статей природоохоронного законодавства.

   На фото: рейдова група (лісничий Барвінківського лісництва Сергій Харченко, старший майстер лісу Сергій Ширченко, інженер з охорони лісу Малинського лісгоспу АПК Іван Ковальчук, заступник начальника сектору реагування патрульної поліції Володимир Добровольський, патрульний сектору реагування патрульної поліції Андрій Кривой) здійснює перевірку насаджень молодих лісових культур на території Барвінківського лісництва.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa