Шановні колеги, друзі! 

Від імені колектива ДП «Малинський лісгосп АПК» та від себе особисто вітаю всю лісову спільноту з нашим професійним святом.

Ліс – один з найбільш вагомих позитивних чинників впливу на навколишнє середовище, а саме: на чистоту повітря, підтримку гідробалансу та існування лісових екосистем. Не менш важливе значення має лісове господарство для економіки та інфраструктури нашої держави. А сьогодні діяльність лісогосподарських та деревообробних підприємств та колективів – надійна опора та підтримка сил наших захисників.

Раціональне і невиснажливе використання лісів – завдання, що набуло сьогодні ще більшої ваги. Люди, які професійно виконують це завдання справедливо заслуговують на глибоку повагу та високий авторитет.

Ми вдячні усім працівникам лісової галузі та її ветеранам за сумлінну працю, за відданість лісівничій справі, що особливо важливо у цей важкий для нашої країни час.

Від усієї душі бажаю вам нових здобутків у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів, добробуту у родинах, міцного здоров’я, Божого благословення у добрих справах і все це у мирній, вільній, сильній Україні!

                                                                                                                                                                                            Слава Україні!

З повагою

Петро Гаєвський,

                                                                                                                                                                                 директор  ДП «Малинський лісгосп АПК»

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa