В угіддях ДП «Малинський лісгосп АПК» силами підприємства облаштовано більше двадцяти п’яти рекреацій. Метою є створити умови для дозвілля – максимально безпечні для людей та природи. Всі вони розташовані в улюблених місцях відпочинку мешканців району. На території кожної рекреації обладнано місце для вогнища та для сміття, бесідки, туалет, наочність з інформацією про лісництво та лісгосп, а також застереженнями щодо обережного поводження з вогнем та сміттям. Обираючи місця для облаштування зони відпочинку у лісі, враховано не лише естетику локації, відвідуваність населенням, а й пропозиції місцевих громад.

"Дубовий гай"- рекреаційна ділянка, що у 13 кварталі Привітнянського лісництва. Вона розташована обабіч автошляху Малин-Термахівка, майже на кордоні із Київською областю.

Рекреація "Затишок" розташована в урочищі В”юнище, що на території Ворсівського лісництв.  Ця місцина полюбилася малинчанам, адже тут є усе для затишного відпочинку у лісі.

Рекреаційна ділянка «Три ведмеді» розташована в урочищі «Рокитняк», що у 58 кварталі Недашківського лісництва, між селами Пиріжки та Головки, неподалік траси Київ-Ковель. Відпочивайте з насолодою та любов'ю - до себе, до людей та до ЛІСУ!

Розпорядженням голови ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 № 56 дозволено відвідування лісів населенням для збору дикорослих ягід, грибів, лікарської сировини. Дозвіл не стосується лісів, що знаходяться: у смузі на глибині 20 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь; на території місцевостей, що були тимчасово окуповані (населені пункти: с.Радча, с. Нова Радча, с. Стара Радча, с. Грезля, с. Давидки, с. Тичків, с. Вільхова, с. Ровба, с. Рубежівка Народицької селищної ради Коростенського району.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa