«Ми були здивовані тим, що дізналися: що дерева хворіють, що ліс, як рубають, так і садять, а тоді вирощують, …  і що ліс так довго росте», -розповідають юні учасники екофесту, що був проведений у рамках реалізації грантового проєкту від Британської Ради «Екологічний простір «Веселі олені»».

Ділянка у 27 кварталі Малинського лісгоспу АПК стала однією з локацій екофесту. Юних відвідувачів зустріла інженер з лісових культур Олена Мугир і розказала: « … Ділянка вийшла з-під суцільної рубки. На ній проведено лісовідновлення – посадку лісових культур. Ось так виглядають сіянці, які садять. І ось такі вони за рік після висадки. Сіянці вирощують у лісорозсадниках з насіння, яке збирають із шишок. … ».  Олена Миколаївна докладно пояснила техніку посадки та розповіла історію винайдення меча Колесова. В окремих місцях, де сіянці не прижилися, разом доповнили ряди.

Нагадаємо, що еко-проект екологічний простір «Веселі олені», направлений на розвиток екологічної свідомості та творчих навичок підростаючого покоління,  виборов грант Програми Британської Ради«Активні громадяни». Партнерами проєкту на місцевому у рівні стали Малинська міська рада, Дочірнє підприємтво «Малинський лісгосп АПК» ЖОКАП "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради, Державне підприємство «Малинське лісове господарство», Малинський фаховий коледж, Малинівський навчально-виховного комплекс, депутат обласної ради Олег Дзюбенко, жителі села «Різня», газета «Малинські новини», ФОП Антонюк В.В., громадські організації «Відкритий світ» та «Українсько-чеське культурно-освітнє товариство «Малинівське»».

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa