Семінар-навчання відбувся на базі Барвінківського лісництва для фахівців підприємства. Учасники семінару розглянули сьогочасні вимоги відведення рубок формування та оздоровлення лісів на прикладі прохідної рубки . та особливості здійснення відводів на прикладі окремої ділянки. З цього питання виступила інженер з лісозаготівель Тетяна Іваненко. Головну увагу інженер звернула на особливості відведення рубок формування та оздоровлення лісів на прикладі прохідної рубки.

Про нові правила навантаження автомобілів деревною продукцією відповідно змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» докладно розповіли начальник відділу збуту Сергій Гордієнко та начальник автотранспортного цеху Олександр Чермак. Під час семінару розглянули та обговорили вимоги щодо відпуску продукції, а також відповідальність водіїв та майстрів лісу, що у цьому задіяні.

Інженер з охорони праці Валерій Герман нагадав про важливість дотримання усіх правил техніки безпеки при здійсненні усіх лісогосподарських робіт, зокрема, й при лісозаготівлі та відвантаженні продукції, зауваживши на необхідності ретельного проведення інструктажу перед виконанням робіт бригадами заготівельників.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa