За даними УкрГідрометцентру, 31 липня - 1 серпня у Житомирській, а також Донецькій, Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Київській, , Вінницькій, Тернопільській, Львівській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Нагадуємо, що з оголошенням найвищого - 5 класу - пожежної небезпеки відвідувати ліс (пішки чи на транспорті) ЗАБОРОНЕНО! Відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку», виконання Правил пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для усіх громадян! За дотриманням цього цілодобово наглядають рейдові бригади лісової охорони.
За порушення вимог пожежної безпеки передбачена адміністративна відповідальність. Відповідно до ст. 71 КУпАП за порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачене покарання у вигляді накладення штрафу на громадян – від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1530 до 4590 грн) на посадових осіб – від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4590 до 15300 грн). За знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі на громадян – від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 4590 до 15300 грн) на посадових осіб – від 630 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 10710 до 30600 грн).
Лісова охорона ДП "Малинський лісгосп АПК" постійно здійснює рейди лісовими угіддями підприємства з метою профілактики виникнення пожеж та своєчасного виявлення загорянь. Будьте пильними та обачними - ніщо не поверне втрати, які може нанести вогняна стихія!
Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa