Ці  сіянці сосни – майбутній сосновий ліс. І основа його продуктивності закладається саме  зараз – від насінини, від проростка, від сіянця. Для отримання посадкового матеріалу для власних потреб лісовідновлення у ДП «Малинський лісгосп АПК» створено тимчасові лісорозсадники, теплиці та короби, а також стаціонарну теплицю на базі Барвінківського лісництва – загальною площею 0,024 га. Вирощування посадкового матеріалу – це низка робіт, серед яких важливе місце займає догляд за сходами (підживлення, полив, боротьба із хворобами та шкідниками, затінення…). Ручний догляд сіянців - просапування та рихлення  – кропітка праця. Від неї великою мірою залежить розвиток та формування сіянців для посадкового матеріалу.

Стан сіянців у розсадниках, теплицях та коробах постійно моніторить інженер з лісових культур, аби вносити корективи у процес догляду. Результати ж будуть оцінені восени - під час інвентаризації. 

На фото: інженер лісових культур Олена Мугир з лісокультурницею Лідією Яременко біля коробів та теплиці у Барвінківському лісництві.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa