«Пожежна водойма» - такі знаки вказують на спеціальне призначення водойми на випадок виникнення пожежі. Підприємством «Малинський лісгосп АПК» облаштовано вже 14 таких водойм (роботи тривають). Вони розташовані як у лісі, так у населених пунктах близько до лісових угідь підприємства.

(пожежна водойма. Недашківське лісництво)

Кожну із пожежних водойм перевірено на відповідність до норм, належно позначено, обладнано щільним та твердим майданчиком, так званим пірсом, на який може виїхати та набрати воду пожежна машина. Лісовою охороною підприємства постійно здійснюється перевірка технічного стану водойм, догляд за конструкціями, їх поновлення та ремонт.

(пожежна водойма поблизу рекреаційного пункту «Три ведмеді»)

Облаштування пожежних водойм – частина комплексу протипожежних заходів, які проводить лісгосп. Це - утримання оснащених протипожежною технікою лісових пожежних станцій та пунктів збереження протипожежного інвентарю, відеоспостереження за лісовими масивами з пожежних щогл за допомогою камер відеонагдяду, створення у лісі мінералізованих  смуг, цілодобове чергування у лісництвах та здійснення рейдів під час високого класу пожежної небезпеки, встановлення наглядної агітації та постійна робота із населенням. Адже пожежу легше попередити, аніж зупинити!

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa