З 2017 року наше підприємтво є утримувачем FSC® сертифікату (FSC – C133940) і це означає, що ми слідуємо принципам екологічно відповідального, соціально вигідного та економічно життєздатного управління лісами, що важливо не лише для нашого з вами сьогодення, а й для майбуття https://ua.fsc.org/ua-ua/nasha-diyalnist/vagluvist. Підтверджуючи сертифікат «Системи ведення лісового господарства», підприємство проходить щорічну наглядову перевірку (аудит). Вона здійснюється за 70 критеріями, що відповідають десятьом основним ПРИНЦИПАМ FSC:

  1. Відповідність законодавству.
  2. Права працівників та умови зайнятості
  3. Права тубільних народів (місцевих жителів).
  4. Стосунки з громадами.
  5. Використання лісу (вигоди від лісів).
  6. Цінності довкілля та впливи на них.
  7. Планування ведення господарства.
  8. Моніторинг та оцінювання.
  9. Особливі для збереження цінності.
  10. Виконання господарської діяльностіі.

Аудит здійснювали спеціалісти ТОВ «Legallis», акредитованого у системі FSC - Олександр Топчій та Олександр Поліщук. На підприємстві було забезпечено їх безперешкодну роботу.

На фото: експерт-аудитор Олександр Поліщук перевіряє дотримання вимог Національних стандартів ведення лісового господарства на прохідній рубці у Барвінківському лісництві

«Малинський лісгосп АПК працює стабільно. Про це говорять основні показники і не лише економічні - керівництво отримує надійну підтримку у колективі, а саме підприємство має високий авторитет на місцевому рівні, -  розповідає експерт-аудитор Олександр Топчій. - Під час зустрічей із представниками громад ми відмітили позитивні відгуки про співпрацю. І головне, ведення лісового господарства – відповідність законодавству, техніка безпеки, технічні вимоги, планування та інше -  знаходиться на високому рівні. Як кажуть, усе на своєму місці.» 

FSC сертифікація – це можливість заявити про прозорість і екологічність діяльності підприємтва.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa