Безпечна праця – це ознака гідної роботи та сучасного підприємства зі сталим розвитком.

Охорона праці і техніка безпекиє важливою складовою підприємства, де визначають життя та здоров’я людини, як головну цінність. Безпека і міцне здоров'я працівника дозволяють зробити виробничий процес налагодженим та продуктивним. Саме тому на початку кожного року відповідно до наказу директора ДП «Малинський лісгосп АПК» на підприємстві проходять атестаційні іспити з охорони праці.

На фото: атестаційний іспит з ТБ та ОП у Ворсівському лісництві. «Екзаменаційні білети містять питання на перевірку знань, зокрема, з правил техніки безпеки та охорони праці під час лісозаготівельних робіт, з надання першої домедичної допомоги, а також із законодавства України з охорони праці,» - розповідає інженер з охорони праці Малинського лісгоспу АПК Микола Поліновський. Екзамен відбувся у всіх підрозділах підприємства. Усі працівники показали високі знання з цих дисциплін та були допущені до виконання своїх обов’язків. 

Кабінет з охорони праці, де здійснюється методична підготовка працівників, оснащений стендами з документацією, навчальними посібниками та наочністю, що дозволяє працівникам підприємства перевірити та закріпити свої знання, дізнатися про нові технічні та законодавчі вимоги.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa