Ця мальовнича місцина не залишає байдужих. Тут «водять хороводи» кремезні дуби та стрункі берези, сплітаючись гілками у піднебессі. Під їх шатром – простора і велична «вітальня». Це й є «Дубовий гай» - рекреаційна ділянка у 13 кварталі Привітнянського лісництва Малинського лісгоспу АПК. Її створено на прохання місцевої – Морозівської – громади, адже жителі ближніх сіл та подорожні полюбляють сюди навідуватися аби відпочити.

Тож працівники Привітнянського лісництва облаштували це місце так, що б воно було зручним для людей, а наслідки їх перебування не шкодили природі. Передусім обладнали спеціальне місце для вогнища і, звісно, обідній стіл у затишній бесідці, альтанку, туалет, а також місце для збору сміття.

 За рекреацією доглядає майстер лісу  Володимир Олексієнко, в обході якого вона розташована і який її й розбудовував. Розповідає, що за пів року після відкриття цього місця для відпочинку уся інфраструктура зберіглася цілою, відвідувачі дбайливо ставляться і до споруд, і до природи навколо. Зараз «Дубовий гай» заграв іншими, яскравими, кольорами, у повітрі запахкотіло грибами, повіяло вогким дубовим листям – осінь! 

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa