Для оперативного виявлення загорянь у лісових масивах та швидкого реагування задля їх ліквідації встановлено сучасну пожежно-спостережну вежу з камерою відеонагдяду, а також обладнано пункт відеоспостереження.

Сама щогла являє собою збірну металеву опору висотою 40 метрів, закріплену на фундаменті та відтяжками. Вона розрахована витримувати навантаження - від вітру чи обмерзання - до 200 кілограмів завдяки особливій структурі: вежа має секційну тригранну гратчасту конструкцію, виготовлена з легких та тривких матеріалів.

На щоглі встановлено відеокамеру із високими технологічними характеристиками. Завдячуючи потужному оптичному збільшенню і точному масштабуванню (панорама/нахил) система забезпечує зовнішнє спостереження та контроль на довгій дистанції. Обертаючи відеопристрій на 360 градусів на пульті спостереження, черговий має можливість оглядати територію у радіусі від 10 до 30 кілометрів.

Камера призначена для роботи у екстремальних умовах: при температурі від мінус 40 до плюс 70 градусів по Цельсію, окрім того оснащена захистом від блискавки. Це робить обладнання здатним витримувати жорсткі умови зовнішнього середовища. Інфрачервоне підсвічування та технологія Starlight ідеально підходить для стеження у темний час доби. З характерних особливостей можна підкреслити швидке та плавне управління, високу якість зображення, високий захист, що робить цю відеокамеру найбільш відповідну до вимог сучасних систем відеонагляду за лісовими масивами.

За два тижні роботи спостережного пункту було виявлено та ліквідовано 15 загорянь на землях сільськогосподарського призначення.


Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa