Напередодні професійного свята лісівників – Дня працівників лісу –  директор ДП «Малинський лісгосп АПК» Петро Гаєвський привітав колектив підприємства, наголосивши на значенні кожного, хто повязав свою долю із лісом, його використанням та примноженням

« … Ваша нелегка та особливо відповідальна праця покликана берегти і раціонально розпоряджатися найбільшим природним багатством – лісами.

     Лісовий комплекс є найціннішим сировинним джерелом, потужним екологічним щитом.

Наше підприємство до цього Дня прийшло із значними досягненнями.

Про плідну та якісну роботу нашого підприємства свідчать виробничо-економічні показники. Усі заплановані заходи по проведенню лісокультурної кампанії 2020 року виконано в повному обсязі, організація лісокультурних робіт проведена належним чином. Було проведено відтворення лісу на площі 119 га, що становить 107,7% від плану, створено розсадників на площі майже 0,4 га. Догляд за лісовими культурами проведено відповідно до плану та згідно результатів обстеження.

Заходи з поліпшення якісного складу та оздоровлення лісів загалом виконано. Рубки формування молодняків проведено на площі 173,9 га, що становить 107,6% до плану. Плани по лісозаготівлі за січень-серпень 2020 року виконано  - всього заготовлено 87 164 м3.

Велика увага підприємством приділяється охороні лісів від лісових пожеж та самовільних рубок. На підприємстві  розроблені комплексні плани по охороні лісів та визначені маршрути патрулювання, створені рейдові бригади  спільно з працівниками екологічної служби та правоохоронних органів.

Загальний обсяг реалізації за 8 місяців 2020 року склав  майже 50 млн. грн (без ПДВ), реалізовано 65 293 м3 деревини в круглому вигляді. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень-серпень 2020 року складає 12 532 грн.

До бюджетів усіх рівнів сплачено податків, в розмірі 23 904 тис. грн.

  Тож шановні колегиУ цей святковий день хочу щиро подякувати вам, за невтомну і самовіддану працю, вірність професійному обов’язку в нелегкій , але почесній справі – охороні, збереженню і примноженню лісових багатств України. Щиро бажаю усім святкового настрою, удачі і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів у праці

З нагоди професійного свята було відзначено кращих працівники ДП «Малинський лісгосп АПК». Зокрема, Почесними Грамотами  Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирського обласної ради за сумлінну працю, досягнуті успіхи у веденні лісового господарства  нагороджено

Саченка Юрія Миколайовича – майстра лісу Привітнянського лісництва,

Ширченка Сергій Михайловича – старшого майстра лісу Барвінківського лісництва,

Хмельницького Олександра Володимировича – начальника відділу лісового господарства,

Весненка Олександра Олександровича – майстра лісу Недашківського лісництва,

Двораківську Наталію Миколаївну – бухгалтера Ворсівського лісництва,

Милашевського Василя Миколайовича – столяра-верстатника автотранспортного цеху.

Подяки від ЖОКАП «Житомироблагроліс» оголошено

Черненку Олексію Петровичу – майстру лісу  Недашківського лісництва,

Грищенку Василю Васильовичу – майстру лісу на заготівельних роботах Ворсівського лісництва,

Бондарчуку Володимиру Івановичу – майстру лісу Недашківського лісництва,

Гордієнку Сергію Миколайовичу – начальнику відділу збуту, Іваніченку Андрію Сергійовичу – трактористу автотранспортного цеху.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa