«Лісова колиба» - це одна з наших рекреаційних ділянок. Ті, хто тут побував, неодмінно скажуть: «Чудове місце для відпочинку». Адже тут, окрім мальовничої водойми, є міцний стіл та лавки у затишній бесідці, приховані під покровом дерев, є місце для вогнища, дровниця, туалет. Одним словом, тут дійсно можна гарно відпочити від міської метушні.

Та до усіх позитивних вражень відпочивальників слід додати й коментарі тих, створив це місце. Один з них - майстер лісу Привітнянського лісництва Юрій Саченко, в обході якого розташована ця рекреація. Він доглядає за цим місцем і може сказати, що прибирання і ремонт після деяких відвідувань займає дуже багато часу. «Відомо, що у лісі не можна залишати побутових відходів, сміття, але багато людей все ж забувають про це і не переймаються тим, аби бодай донести непотріб до смітника,  - говорить Юрій Миколайович. -  Але сподіваюся, що після оновлення цієї рекреації  відпочивальники будуть більш свідомими і берегтимуть усе, що для них же ж і створено.»

Відеознайомство з Лісовою колибою проводять лісничий Володимир Гаєвський, помічник лісничого Петро Грищенко та майтер лісу Юрій Саченко.

Де це чудове місце?  У 26 кварталі Привітнянського лісництва. До слова, це лише одна з чотирьох рекреацій, що створені у Привітнянському. Чекайте – ми розповімо й про решту.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa