Якщо при слові «відпочинок» Вам на думку спадають ЛІС і ВОДА, то Вам сюди: рекреація, що влаштована поблизу села Горинь – місце, де вони вдало поєднані. Під старими соснами від палючого сонця схована затишна бесідка. Прямо з неї видно тихе плесо, поросле білими ліліями. От де співатиме душа романтика!

До слова, співати під гітару теж є де – місце для вогнища оздоблене лавками. Поруч – дровниця та столик для підготовки страв. А «сосни-кривулі» прислужаться чудовим шезлонгом.    Єдине, що залишається відпочивальнику – насолоджуватися! Сплатою за відпочинок буде Ваше шанобливе ставлення до природи та майна, а також чистота, яку й символізує біла лілія, котра є окрасою цієї місцини.

Ви теж полюбляєте затишок? А як же ж! Коли навколо затишно, стає спокійно й на душі. Можливо саме тому наші лісівники, створивши рекреаційну ділянку в урочищі Вюнище, назвали її «Затишком». Ця місцина полюбилася малинчанам, адже тут є усе для комфортного відпочинку у лісі: столики, бесідки, туалет і спеціально облаштоване місце для розведення вогню. Останнє особливо важливо саме зараз - у час, коли є загроза виникнення лісових пожеж.

Працівники ДП «Малинський лісгосп АПК» регулярно оновлюють рекреацію, а майстер лісу Адам Адамович АдамОвич, на дільниці якого вона розташована,  постійно доглядає за станом обєкта. Тож  усе, чим  можна скористатися у «Затишку», є справою рук реальних людей, працьовитих і відданих своїй роботі.  Відпочивайте із задоволенням і залишайте ЗАТИШОК для наступних відвідувачів!

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa