Як повідомляє Житомирський обласний центр з гідрометеорології, 12-13 червня на Житомирщині буде переважати надзвичайний рівень пожежної небезпеки  V класу, у західних та північно-західних районах області - 3 клас. 14 червня у південних районах області надзвичайний (5 клас), на решті території області 2-3 клас пожежної небезпеки.

Нагадуємо, що під час пожежної небезпеки 5-го класу заборонено відвідувати, а також та вїжджати до нього машинами.

За порушення вимог пожежної безпеки в лісі накладається штрафу від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі караються штрафом, що складає від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 630 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку», Правила пожежної безпеки в лісах України є обов’язковими для усіх громадян!

Рятувальники також закликають населення утриматися від розведення багаття, зокрема, і спалювання сміття на відкритій місцевості у пожеженебезпечний період.  

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa