Попри застереження багато жителів міст та сіл у травневі вихідні вийшли «на природу» - важко всидіти вдома, коли на вулиці чудова погода та й звичай влаштовувати «маївки» глибоко укорінився у свідомість українців. Пікнік, а значить шашлик, вогнище і … . Часто саме під час такого, здавалося б, невинного відпочинку може статися займання, яке може призвести до лісової пожежі, стихійного лиха. Саме тому вихідними - 8,9,10 травня - працівники лісової охорони Малинського лісгоспу АПК провели рейди по відвідуваним місцям відпочинку у лісових угіддях господарства – зустрічалися із відпочивальниками, бесідували, нагадуючи про основні правила поведінки у лісі, зокрема, протипожені, та наголошували на необхідності їх дотримання.

Протипожежні рейди були проведені згідно наказу директора ДП «Малинський лісгосп АПК» № 84 «Про додаткові заходи щодо протидії пожежам у природних екосистемах», відповідного наказу Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс».

У рейдах взяли участь представники Державної служби надзвичайних ситуацій у Малинському районі та головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції Поліського округу Андрій Ахмєдов.

«Впродовж трьох вихідних профілактичними рейдами було охоплено усю територію угідь Малинського лісгоспу АПК та проведено більше тридцяти зустрічей та розмов на протипожежну тему», - розповів головний лісничий підприємства Микола Мельник. – «Грубих порушень поведінки у лісі виявлено не було і, що приємно відзначити, люди позитивно сприймали роз’яснення та надавали перевагу перебуванню у наших рекреаціях, де облаштовані спеціальні протипожежні умови, зокрема, місця для вогнища».

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa