Нова рекреаційна ділянка «Дубовий гай» готова приймати туристів, подорожніх та відпочивальників у лісових угіддях ДП «Малинський лісгосп АПК». Вона розташована обабіч автошляху Малин-Термахівка, майже на кордоні із Київською областю, у 13-му кварталі Привітнянського лісництва.

Рекреацію було створено на звернення представників місцевої громади – голови Морозівської сільської ради Ярослава Корбута та депутата Малинської районної ради Сергія Недашківського. «Ця мальовнича місцевість – одне з улюблених місць відпочинку місцевих жителів та гостей Малинщини», - розповів сільський голова Ярослав Корбут.

https://www.youtube.com/watch?v=InubffiV1bs

Облаштовували рекреацію силами лісгоспу. На її території побудовані бесідки, туалет, лавки, пісочниця для дітей, обладнані місця для вогнища, для сміття, дровник. Найбільше свої праці вклали майстри лісу – Володимир Олексієнко та Анатолій Михайленко. Під час відкриття об’єкту в.о. директора лісгоспу Петро Гаєвський зауважив: «Дубовий гай» - це вже 26-та рекреаційна ділянка у Малинському лісгоспі АПК, яку створено підприємством. Рекреації доглядають та оновлюють працівники лісгоспу. Важливо, щоб й відвідувачі дотримувалися правил поведінки у лісі, аби їх перебування тут було не лише комфортним, а й безпечним для природи».  

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa