Підготовка сіянців – один з перших етапів лісокультурної кампанії, яка цьогоріч розпочалася незвичайно рано. Адже тепла зима та невелика кількість опадів спонукають лісівників садити ліс вже у лютому - саме зараз для цього настають сприятливі умови. Тому у лісництвах відбулися навчання з технології проведення робіт: викопування сіянців, їх сортування та облік, передпосадкова підготовка та , власне, висадка.

На фото: інженер з лісових культур Володимир Залізко проводить навчання з викопки та підготовки сіянців до посадки.

Дотримання технології посадки, як і  ретельне виконання підготовчих робіт, має великий вплив на приживлюваність та швидкість зростання сіянців. ДП «Малинський лісгосп АПК» використовує лише висококласний посівний та  посадковий матеріал, як основу для створення якісних лісових культур, а у подальшому  - деревостанів.

  Усі сіянці вирощені у господарстві у кількості, яка повністю покриває потреби у лісовідтворенні. Під час підготовки сіянців до висадки  велика увага приділяється їх захисту від хвороб та шкідників сучасними ефективними методами. Для підвищення стійкості насаджень створюються виключно змішані лісові культури. Увесь комплекс робіт виконується під керівництвом досвідчених лісоводів та має бути здійснений у стислі строки через низьку вологість ґрунту.

Передбачено, що під час цьогорічної лісокультурної кампанії Малинським лісгоспом АПК буде висаджено понад 850 тисяч штук сіянців основних лісоутворюючих порід.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa