"Любиш ліс - святкуй разом з нами!", - звертаються до лісолюбів усього світу Лісова опікунська рада - Forest Stewardship Council® (https://ua.fsc.org/ua-ua/pro-nas) .
Малинський лісгосп АПК є власником сертифікату FSC® .
Що це означає? FSC®-сертифікація свідчить про прозорість та екологічні засади господарювання.
Критерії FSC® базуються на трьох засадах:
-ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Екологічно збалансоване і відповідальне ведення лісового господарства передбачає заготівлю лісоматеріалів та іншої лісової продукції при одночасному збереженні біорізноманіття та продуктивності лісів, природних екологічних процесів.
-СОЦІАЛЬНА ВИГОДА
Повага до прав працівників, місцевих громад та корінних народів. Соціально орієнтоване ведення лісового господарства сприяє зростанню добробуту місцевого населення та населення країни в цілому.
-ЕКОНОМІЧНА ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ
Економічно життєздатне використання лісових ресурсів означає, що лісове господарство і лісокористування організовані і управляються таким чином, щоб бути прибутковими, проте не за рахунок виснаження природних ресурсів і природних екосистем.
Аудит на сертифікат FSC відрізняється від решти перевірок в лісовому господарстві тим, що не має на меті покарати, а навпаки - заохотити підприємства до покращення виконавчої діяльності, допомогти у вирішенні конфліктів, що виникають у лісовому господарстві, отримати розуміння та довіру з боку місцевого населення.
Після успішного проходження сертифікації, продукція підприємства отримує право маркуватися відповідним логотипом на знак підтвердження споживачеві законності та сталості джерел походження деревини, яка в подальшому використовується для виробництва.

https://www.youtube.com/watch?v=dfIC6Edsu5A

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa