Оновлені, відроджені та чисті – наша земля, ліс – довкілля. Колектив Малинського лісгоспу АПК здійснив чимало заходів аби весняна толока, Великдень і травневі – разом – дали саме такі відчуття і саме таке сприйняття світу.

Завершуючи посадкову кампанію, готувалися до свят: працівники лісгоспу разом із представниками місцевих громад провели толоки у селах, де базуються наші лісництва - у Недашках, Першовтравневому, Барвінках і, звісно, у Малинівці. Особлива увага була приділена місцям захоронень, меморіалам та місцям культурного відпочинку. Також прибрали узбіччя та оновили інформаційні знаки.

Як «писанки» виглядають обійстя лісництв - Ворсівського, Недашківського, Привітнянського, Барвінківського, милуючи око та прикрашаючи наші села. Центральна садиба ДП «Малинського лісгоспу АПК», що у селі Малинівка, виграє весняними фарбами. Затишні алеї – ялинкова, яблунева, катальпова, а тапер ще й алея сакур. Екологічна стежка з пізнавальними стендами та зручною бесідкою. Палісадник заселений шпаками. Клумби уквітчані трояндами, петуніями, чорнобривцями … Все це створили з любов’ю та доглядають із турботою наші працівники. Гуртом і кожен окремо – ми робимо довколишній світ кращим.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa