Другий контрольний аудит на відповідність вимогам сертифікату FSC ® (FSCC133940) проведений на ДП «Малинський лісгосп АПК» ». Перевірку здійснювала аудиторська компанія ТОВ «Легалліс» з 25 березня по 27 березня 2019 року.

FSC® (Forest Stewardship Council® - Лісова опікунська рада) являє собою незалежну і добровільну систему міжнародної сертифікації лісів, основним принципом якої є сприяння екологічно відповідальному, соціально зорієнтованому та економічно стійкому лісокористуванню та управлінню світовими лісовими ресурсами. Вона є важливим механізмом, що дозволяє зберегти ліси планети.

Сертифікат FSC® Малинський лісгосп АПК отримав у 2017 році за результатами проведеного на підприємстві аудиту всього комплексу лісогосподарських та лісозаготівельних робіт. FSC® сертифікація свідчить про прозорість та екологічні засади господарювання. Сертифіковане виробництво і ті, хто купує сертифіковану продукцію, сприяють кращому управлінню лісами та їх збереженню в інтересах майбутніх поколінь.

За результатами першого аудиту було усунуто низку недоліків, що стосувалися ведення лісового господарства, а також деяких видів документації. За висновками другого аудиту необхідно, зокрема, посилити заходи пов’язані із охороною рідкісних та зникаючих видів, а також поглибити співпрацю із громадськими природоохоронними організаціями. Наразі колектив ДП «Малинський лісгосп АПК» працює над повною відповідністю ведення лісового господарства до міжнародних вимог.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa