ДП «Малинський лісгосп АПК» отримав позитивну оцінку стану готовності лісових пожежних станцій до пожежонебезпечного періоду. Це – результат щорічної перевірки Державною службою надзвичайних ситуацій, під час якої проходить огляд наявної техніки та підготовка персоналу.

Начальник  оперативно-координаційного центру обласного управління ДСНС Вадим Логовський відзначив, що протипожежна техніка – машини, спецобладнання, інвентар – у відмінному стані і , так само як і персонал, готові до дій за призначенням.

Учать у перевірці взяв начальник Малинського міськрайонного відділу Управління ДСНС Олександр Рощенко. Він зазначив, що зв’язок та спільні дії підрозділу ДСНС та лісової пожежної охорони Малинського лісгоспу АПК під час гасіння пожеж завжди злагоджені та результативні.

З першого квітня в Україні  оголошено пожежонебезпечний період. Та вже з початку весни підрозділами лісової охорони ДП «Малинський лісгосп АПК» доводилося гасити більше 20 загорянь на землях сільськогосподарського призначення, що стали наслідком спалювання сухої трави, не допускаючи вогонь у лісові насадження.

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa