Підпал став причиною пожежі на території Недашківської сільської ради, яку   довелося ліквідовувати силами Малинського лісгоспу АПК.

2 квітня близько першої години дня було виявлено загоряння на землях запасу Недашківської сільської ради. Місце віддалене від доріг та поселень, що вказує на те, що причиною загоряння не могла стати господарська діяльність або необережне поводження з вогнем, а лише - навмисний підпал!

Вогонь швидко просувався у напрямку від села Плугатар до Недашок, існувала загроза  поширення пожежі і на обійстя, і на лісові насадження. Лісова охорона лісгоспу швидко зреагувала на повідомлення. Загалом було задіяно до тридцяти людей, три пожежні автомобілі та три трактори із плугами, для ручного гасіння використовували ранцеві оприскувачі. До 19-ї години пожежу вдалося локалізувати. Після чого було встановлено чергування.

ДП «Малинський лісгосп АПК» застерігає мешканців району: пожежа може мати страшні наслідки для люде й та природи! Звертаємося з проханням: не палити суху траву, з обережністю поводитися  із вогнем – особливо у пожежонебезпечний період! Адже окрім загибелі рослинності, тварин та порушення екологічної рівноваги, вогонь може спричинити великі матеріальні збитки як населенню, так і лісовому господарству.

Нагадуємо, що недотримання правил пожежної безпеки у лісі, навмисний підпал карається законом: штраф до 8 500 грн, а в особливих випадках – обмеження волі на термін до 10 років.

 

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa