Традиційно о цій порі лісівники акцентують увагу на доглядах за лісовими культурами. Щонайперше цікавляться, як прижилися цьогорічні сіянці. Але не менше уваги потребують і дворічні, і трирічні культури.

– До семирічного віку всі молоді культури потребують особливої опіки, – – Хоч приживлюваність сіянців у нас – 92 відсотки, все ж потрібно подбати, аби їх не заглушили бур’яни.

ДП «Малинський лісгосп АПК» створив у 2018 році 119,4 га нових лісів. На площі 3,1 га закладено плантації новорічних дерев пород сосна та ялина. На площі 3,5 га проведено сприяння природному поновленню. Засіяно розсадників на площі 0,27 га, теплиці – 0,021 га, короба – 0,0242 га. Загальна площа закладених посівів – 0,415 га, де вирощуються сіянці сосни звичайної, дуба звичайного та червоного, берези та ін.

Маленькому деревцю потрібен особливий догляд. Про це дбають , лісничі, їх помічники, безпосередньо ст.. майстри лісу, та майстри лісу які працюють у ДП «Малинський лісгосп АПК» , у зоні їх особливої уваги – догляд за молодняками. З сікорами та сапками за весняно-осінній період проводять по декілька разів догляди на одній ділянці, прочищаючи їх від бур’янів та швидкоростучих самосівів берези та осики.. На доглядах за лісовими культурами працюють одночасно 12 мотокіс та 11 лісокультурниць. За травень-червень 2018 року проведено доглядів за лісовими культурами на площі 40 га мотокосами та 45 га шляхом ручного просапування . Якщо вчасно не провести догляд, - то бур´яни заглушать сажанці і вони можуть навіть загинути.

 

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa