Охорона та захист лісу

 

lozung

На підприємстві проводяться профілактичні заходи по запобіганню виникнення лісових пожеж, виникненню та розповсюдженню шкідників та хвороб лісу, рейди по виявленню та запобіганню самовільних рубок.

На підприємстві діє ЛПС на базі трьох пожежних автомобілів ЗИЛ-131 та одного ГАЗ-53, патрульного автомобіля УАЗ, трактора з плугом ПЛ-75-15, укомплектовані пожежним інвентарем згідно діючих нормативів. В 2016 році облаштовано четвертий пожежний автомобіль ЗИЛ 131, який направлений у віддалене Барвінківське лісництво, в якого клас пожежної безпеки – 3,6.

Структура підприємства включає 4 лісництва на території, яких розміщені пункти зосередження пожежного інвентаря, укомплектовані згідно діючих нормативів. В кожному лісництві є патрульні автомобілі, трактори з плугами ПЛ-75-15 для оборювання осередків лісових пожеж, пересувні ємності для води (1200л) та автомобілі для перевезення працівників.

Лісовою охороною підприємства облаштовано шістнадцять рекреаційних пунктів відпочинку в місцях масового відвідування лісів населенням. Щороку на охорону лісу від пожеж підприємство виділяє значні кошти, так у 2015 році – 781,1 тис. грн, в 2016 році – 802,30 тис. грн., за перше півріччя 2017 року витрачено 671 тис. грн.

 

 

Перевірка готовності ДП"Малинський лісгосп АПК" до почятку пожежно-небезпечного періоду 2017 року. Перевірку провів начальник оперативно кординаційного центру Управління ДСНС України в Житомирській обл. Лаговський В.Б.

В зв’язку з настанням стійкої сухої погоди та з метою своєчасної організації по виявленню, тушінню та розслідуванню випадків пожеж, лісничі всіх лісництв вводять обов'язкове цілодобове чергування. Встановлюють у вихідні та святкові дні чергування відповідальних Інженерно - технічних працівників на підприємстві. Зобов’язують відповідальних чергових виходити до 10год. 00 хв. на зв'язок з відповідальним черговим "Житомироблагроліс" З метою більш швидкого реагування та організації робіт по гасінню лісових пожеж  керівники підрозділів підприємства будуть знаходитися на постійному зв’язку з відповідальним черговим, лісова охорона буде  щоденно патрулювати лісові обходи, цілодобово чергувати на підприємстві, в лісництвах буде постійна готовність ЛПС до гасіння пожеж. Контроль за виконанням буде покладено на головного лісничого ДП "Малинський лісгосп АПК

 

Go to top
web site developer Bagnyuk Vitaliy https://vk.com/genowa